Informace o nás

Firma EZcontrol působí na trhu od roku 2007. Zabývá se distribucí, instalací a správou kamerových systémů, elektronických zabezpečovacích systémů a nově také pronájmem IP kamerových systémů a pronájmem EZS.

Systémy instalujeme do škol, na úřady, do firemních objektů, k benzínovým pumpám, do autobazarů, hotelů, obchodů, rodinných a bytových domů - všude, kde je třeba sledovat pohyb.

V závislosti na typu použití systému, navrhneme nejvhodnější řešení pro Vaše potřeby.

TIP !!! Na Vaše přání Vám rádi ZDARMA připravíme CCTV nebo EZS systém jako stavebnici, včetně návodu jak si systém jednoduše zapojit - ušetříte za montáž!

Historie kamerových systémů

První kamerový systém zaznamenával na VHS. Tento systém byl velmi nákladný na správu a velmi obtížně se v něm vyhledávala potřebná data.

Další typ kamerových systémů již využíval technologií založených na výkoném PC. Umožňoval kvalitní záznam i správu, ale používal černobílých kamer s absencí noční vize a jeho pořizovací cena byla v hodnotě několika desítek tisíc korun.

Současné kamerové systémy lze pořídit již na hranici deseti tisíc korun. Umožňují sledovat noční scénu v barevném záznamu. Svou jednoduchostí, díky přednastavení, si již tento systém můžete nainstalovat sami.

 

Naši uživatelé

 IP kamerové systémy    CCTV kamerové systémy    elektronické zabezpečovací systémy (EZS)  jsme nainstalovali již v mnoha objektech v ČR i SR.

Shlédněte, prosím, naše reference.

 

 

 

Kamerové systémy :: Zabezpečovací systémy :: Autobusová doprava :: Matrace levně