Ukázka kamerového systému v akci(4,4 MB) 

 

CCTV kamery

Closed Circuit TeleVision 

CCTV Kamery nabízí v současné době nejefektivnější způsob hlídání objektů. Díky těmto systémům je zákazníkovi nabídnuta možnost kvalitního záznamu s možnosti indexování a rychlým vyhledáváním potřebných záběrů. Pro potřeby záznamu v méně intenzivních prostředích byly používany černobilé kamery. Díky novým technologiím jsou současné barevné kamerové systémy pro tyto potřeby vybaveny dodatečným IR LED osvětlením. Zaručují velmi kvalitní obraz i ve večerních hodinách. V případě úplné tmy jsou schopny zaznamenat osobu a v bližším detailu i obrysy obličeje. 

Obecně je považována hodnota TV řádku jako směrodatná pro stanovení kvality snímaného obrazu. Čím větší je počet TV řádků, tím kvalitnější můžeme očekavat obraz pořízený kamerou. Kamery jsou pak hlavně rozděleny dle použití v prostředí:

Venkovní - kamery pro venkovní použití musí být vybaveny krytem a zabezpečeny proti poškození a vniku vody. Většina kamer je vybavena hliníkovým krytem s krytím IP 66. To zaručuje dostatečnou bezpečnost proti vniku vody.

Vnitřní - z hlediska použití se pak kamery mohou rozlišovat podle velikosti. Od nejmenších kamer integrovaných do požárních hlásičů, přes PIR senzory a jednoduché miniaturní kamery po velké nerozbitné kamery opatřené bezpečnostním sklem.

 

DVR karty

Digital Video Record

Používají se pro správu CCTV kamer.

4CH - umožňuje připojit 4 CCTV kamery. Rychlost snímání je závislá na počtu připojených kamer:

                    1 CCTV - 25 snímků/sec./kamera - RealTime    

                    2 CCTV - 12,5 snímků/sec./kamera

                    3 CCTV - 8 snímků/sec.!kamera

                    4 CCTV - 6,25 snímků/sec./kamera

 8CH RT -     až 8CCTV - 25 snímků/sec./kamera - RealTime

 16CH - kombinace předchozí verze 8CH RT - umožňuje připojit 8CCTV kamer v režimu RealTime nebo až 16 kamery s 12,5 snímky/sec./kameru

16CH RT - až 16 CCTV kamer v režimu RealTime.                

Kamerové systémy :: Zabezpečovací systémy :: Autobusová doprava :: Matrace levně